KURKUMA S UNIKÁTNÍ VSTŘEBATELNOSTÍ

FLEXOFYTOL® – BIO-OPTIMALIZOVANÝ EXTRAKT Z KURKUMY

Specialisté z laboratoří belgické farmaceutické společnost Tilman® s více než 60letou zkušeností v oblasti vývoje přírodních řešení na podporu zdraví vyvinuli ve spolupráci s univerzitním výzkumným centrem unikátní proces zpracování kurkumy.

Takto zpracovaná kurkuma ve své bio-optimalizované podobě, dosahuje až 2700krát větší vstřebatelnosti než přírodní prášek kurkumy. To znamená, že jej tělo dokáže mnohem lépe vstřebat a následně vstřebanou kurkumu i maximálně využít. Flexofytol® obsahuje bio-optimalizovaný extrakt kurkumy standardizovaný na 42mg kurkuminu. Pokud je bylinný extrakt standardizovaný, máte jistotu, že v každé tabletě nebo kapsli je stejné množství aktivní látky. To je zárukou kvality a očekávaného přínosu výrobku.

flexofytol kurkuma

FLEXOFYTOL® – PROVĚŘENÁ ALTERNATIVA

Doplněk stravy Flexofytol® byl na jaře letošního roku úspěšně otestován lékaři na oddělení Ortopedie a traumatologie v Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov. Tým lékařů pod vedením primáře Jiřího Beznosky sledoval užívání doplňku stravy Flexofytol® 30 uživateli ve věku 45–65 let trpícími artrózou kloubů.

Během sledování uživatelé sami hodnotili bolestivost a hybnost kloubů a kvalitu života. Hodnocení intenzity bolesti se v průběhu studie zlepšilo v průměru o 50 % u všech uživatelů. Současně u uživatelů došlo i ke zlepšení jejich hodnocení pohyblivosti a kvality života.

MUDr Jakub Holešovský o testování přípravku říká: Když jsme k sledování přistoupili, upřímně jsme od přípravku nic neočekávali. U některých z kolegů byla znát i skepse ohledně působení výtažku z kurkumy, včetně našeho primáře. Jak jsme ale viděli, že jsou účastníci studie s užíváním výrazně spokojení a pouze mizivé procento z nich necítí po přípravku zlepšení, radikálně jsme změnili náš názor na přípravek Flexofytol®. S přínosem přípravku byl spokojen i náš primář.

Více zde >>

flexofytol certifikat
flexofytol kurkuma na klouby

VĚDĚLI JSTE, ŽE…?

Flexofytol® je úspěšně a dlouhodobě etablován na trhu západní Evropy (např. č. 1 v kategorii obdobných přípravků v Belgii) a jeho přínos ocenili již tisíce uživatelů. Jedná se tak skutečně o revoluci přispívající k Vaší pohyblivosti.

JAK SE FLEXOFYTOL® UŽÍVÁ?

Doporučujeme užívat minimálně 3 měsíce. Flexofytol® lze užívat dlouhodobě bez rizika trávicích obtíží. Extrakt z kurkumy přispívá k udržování normálního stavu kloubů.

UPOZORNĚNÍ

  • Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
  • Nevhodné pro děti do 6 let.
  • V případě užívání antikoagulancií se poraďte s lékařem/lékárníkem.
  • Přerušte užívání v případě dlouhotrvajícího průjmu.
flexofytol davkovani

KDE ZAKOUPIT?

Produkt Flexofytol® můžete zakoupit v kamenné lékárně nebo online v těchto lékárenských e-shopech:

KDE ZAKOUPIT?

Produkt Flexofytol® můžete zakoupit v kamenné lékárně nebo online v těchto lékárenských e-shopech: