kurkuma na bolavé klouby ve formě tablet

KURKUMA NA VAŠE BOLAVÉ KLOUBY

ZNALOSTI PROVĚŘENÉ ČASEM

Kurkuma se hojně používá v čínské i indické kuchyni jako oblíbené koření. Kromě toho ale kurkuma oplývá mnoha léčivými účinky, které ajurvédská nauka o životě a dlouhověkosti využívá již celá staletí. Sušený a mletý kořen kurkumy je koření s mnoha zajímavými vlastnostmi. Působí příznivě na srdce, plíce, játra, trávicí a oběhovou soustavu. To je taky důvod pro více než 5 600 publikovaných farmakologických studií na její účinky, včetně účinků na funkci kloubů.

KURKUMA, NEJLEPŠÍ SPOJENEC PRO VAŠE KLOUBY

Na naši pohyblivost má vliv konkrétně kurkumin, tedy aktivní látka obsažená v kurkumě. Kurkumin je silný přírodní antioxidant. Příznivě ovlivňuje pohyblivost kloubů a přispívá ke snížení opotřebení kloubních chrupavek. Chrupavka jako pojivová tkáň zajišťuje výplň kloubu a hladký pohyb. V momentě, kdy dojde k opotřebení nebo poškození chrupavky, například následkem velké námahy při sportu, klouby se o sebe začnou třít a dochází k bolesti kloubů.

Kurkuma má na klouby prokazatelně pozitivní vliv, a to jak pro prevenci potíží, tak i při odstraňování již vzniklých problémů. Pomáhá při poškození kloubu zapříčiněném sportem i při běžném opotřebení, ke kterému dochází přirozeně během stárnutí. Kurkumin ve správném dávkování přispívá k potlačení zánětlivých procesů, a tím pomáhá snížit bolestivost kloubů. Důležité je však užívat jej v takové formě, která je vysoce stravitelná. Jedině tak jej náš organismus dokáže správně využít.

KURKUMA ANO, ALE NE V JAKÉKOLI FORMĚ!

Chcete-li maximálně využít vlastností kurkumy, nestačí jen přidávat toto vynikající koření do jídla. Kurkumin se velmi obtížně vstřebává a do krevního oběhu se ho při běžné konzumaci nedostává dostatečné množství. Pro dosažení požadovaných účinků byste museli kurkumu konzumovat každý den v ohromném množství. A to je důvod, proč zvolit Flexofytol®. Doplněk stravy Flexofytol® obsahuje kurkumin ve vysoce vstřebatelné formě a v takovém množství, které je potřeba pro příznivé účinky ve vašem těle. Je určen pro všechny, kteří mají zájem získat efektivní formou látky obsažené v kurkumě a umožnit jejich přirozené působení v organismu.

NAŠE ŘEŠENÍ – FLEXOFYTOL®
kurkuma na klouby